Tipy na výlet

Bowling Bar Ždírec

Ždírec nad Doubravou se nachází na rozhraní CHKO Žďárské vrchy a CHKO Železné hory. Pro obě chráněné krajinné oblasti jsou typické velké lesní masivy s převážně smrkovými lesy. Na své si přijdou i milovníci cykloturistiky, protože v okolí najdete mnoho cyklostezek a značených turistických tras, přímo okolo naší provozovny prochází cyklotrasa 5127 – Radostín – Golčův Jeníkov.

V zimním období jsou v okolí udržované lyžařské běžecké stopy a to nejen pro pokročilé běžkaře, ale i pro začátečníky.

Další tipy na výlet:

V našem portfoliu služeb najdete mimo jiné pořádání firemních večírků, pořádání svateb, pořádání rautů a nabízíme samozřejmě komplexní gastronomické služby. V naší nabídce máme vynikající velkopavlovická vína z Vinařství Buchtovi, máme točené pivo Černá hora a Rychtář, výbornou a kvalitní kávu a ochutnat také můžete italské speciality z naší kuchyně.

Kontaktujte nás

NAŠE KONTAKTNÍ ÚDAJE

Ukázat mapu
Navštivte nás
Žďárská 622
58263 Ždírec nad Doubravou
REZERVACE
+420 776 222 039
rezervace@bowling-bar-zdirec.cz
×
Aktuality

Aktuality

  • 1.3.2021

    Vážení hosté,
    rádi bychom Vás chtěli informovat, že od pátku 5.3.2021 bude v provozu víkendové VÝDEJNÍ OKÉNKO. Provozní doba okénka bude vždy od pátku do neděle od 11:00 – do 19:00 H. V nabídce bude AKTUÁLNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK, dále bude možnost zakoupení piva dle aktuální nabídky s sebou do PET-lahve. Nabídku jídel najdete na našich webových stránkách https://bowling-bar-zdirec.cz/jidelni-listek/. Objednání jídel je možné na telefonním čísle +420 776 222 039. Těšíme se na Vaši návštěvu. Kolektiv Bowling Baru