Restaurace

Bowling Bar Ždírec

Naše restaurace nabízí nejen českou kuchyni, ale je orientována zejména na jídla italské kuchyně, kde typickými reprezentanty jsou pizza a rizoto ze speciálního druhu rýže Arborio. Pro milovníky masitých jídel připravujeme vepřové, hovězí a drůbeží steaky a naší specialitou je především příprava čerstvých pstruhů.

U nás můžete ochutnat vynikající kávu LAVAZZA a to ve všech podobách.

V letních horkých dnech máme pro návštěvníky připravenou terasu nebo letní zahrádku, kde si mohou na čerstvém vzduchu odpočinout, utříbit myšlenky a vychutnat si kvalitní orosené pivo Pilsner Urquell nebo Radegast, pro řidiče zde máme samozřejmě nealkoholické točené pivo Birell a jiné nealko nápoje.

Galerie

Jak to u nás vypadá?

Bowling Bar Ždírec

Ke slavnostní večeři, ale nejen k ní můžete ochutnat výborná velkopavlovická vína z Vinařství Buchtovi.

V prostorách Bowling baru Ždírec je také možné zorganizovat oslavy, svatby, firemní večírky, rauty a další akce.

V naší restauraci můžete využít wifi zdarma. Provozovna má také bezbariérový přístup.

Naše lokalita zaměření je především Vysočina a dále pak  – Ždírec n/D., Hlinsko, Chotěboř, Žďár n/S., Havlíčkův Brod, Trhová Kamenice, Skuteč, Svratka.

Kontaktujte nás

NAŠE KONTAKTNÍ ÚDAJE

Ukázat mapu
Navštivte nás
Žďárská 622
58263 Ždírec nad Doubravou
REZERVACE
+420 776 222 039
rezervace@bowling-bar-zdirec.cz
×
Aktuality

Aktuality

  • 1.3.2021

    Vážení hosté,
    rádi bychom Vás chtěli informovat, že od pátku 5.3.2021 bude v provozu víkendové VÝDEJNÍ OKÉNKO. Provozní doba okénka bude vždy od pátku do neděle od 11:00 – do 19:00 H. V nabídce bude AKTUÁLNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK, dále bude možnost zakoupení piva dle aktuální nabídky s sebou do PET-lahve. Nabídku jídel najdete na našich webových stránkách https://bowling-bar-zdirec.cz/jidelni-listek/. Objednání jídel je možné na telefonním čísle +420 776 222 039. Těšíme se na Vaši návštěvu. Kolektiv Bowling Baru