Právní informace

CZ:

Provozovatel: TRILOAD, Cafe restaurant Kaprova 8 s.r.o. se sídlem Praha – Nusle, Na Strži 1702/65, PSČ 140 00, IČO: 06306241, spisová značka 279899 C, Městský soud v Praze.

EET, elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.”, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Mimosoudní řešení sporu

Dojde-li mezi smluvními stranami ke sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, podá spotřebitel na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení sporu jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce (www.coi.cz).

ENG:

Company owner: TRILOAD, Cafe restaurant Kaprova 8 s.r.o. with the seat Praha – Nusle, Na Strži 1702/65, PSČ 140 00, Reg. no.: 06306241, registered in Municipal Court of Prague, section C, insert no. 279899.

EET, THE ELECTRONIC REVENUE POSTING ACT

According to EET, the Electronic Revenue Posting Act (also known as electronic centralised registration of businesses’ cash sales), the seller is obliged to provide the buyer with a sales receipt. The seller is at the same time obliged to post the received revenue to the tax administrator´s online system; in the event of a technical outage within 48 hours at the latest.

OUT-OF-COURT SETTLEMENTS OF DISPUTES

Should a dispute arise between the contractual parties, the consumer shall have the right for such a dispute to be settled out of court. A motion for such an out-of-court dispute settlement pursuant to Act No. 634/1992 Coll., on Consumer Protection, as amended, is to be forwarded to the Czech Trade Inspection Authority (CTIA) by the consumer. More details concerning out-of-court settlements of disputes are available on the Czech Trade Inspection Authority´s website (www.coi.cz).

×
Aktuality

Aktuality

 • 26.3.2022

  BOWLING BAR ŽDÍREC

  hledá do svého týmu nové kolegy na HPP
  na pozice:
  KUCHAŘ/KUCHAŘKA
  POMOCNÍ KUCHAŘ/KUCHAŘKA
  ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

  Nástup možný ihned. Práce na krátký a dlouhý týden.

  dále přijmeme brigádníky na pozice:
  POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ
  ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

  Nástup možný ihned.

  Více informací na telefonním čísle +420 776 222 002
  nebo na emailu
  rezervace@bowling-bar-zdirec.cz